Květiny Anna Design

Podmínky doručení

 

Podmínky doručení a dodací podmínky:

 

Prodávající je firma:

Květiny Anna

Radniční 102

Vamberk

517 54

Czech republic

IČ: 11079428

DIČ: CZ6558071432

www.kvetiny-anna.cz

 

 

Pro doručování využíváme služeb:

IN TIME

DPD

GLS

Dobírka 135,-

Platba předem 95,-

 

 

 

Osobní odběr na provozovně 0,-

Je možné platit prostřednictvím platebních karet a zrychleným bankovním převodem.

 

Prodej zboží na Slovensko

Zboží je posíláno přepravní službou. Cena objednaného zboží je přepočítávána podle aktuálního kurzu České národní banky. O ceně bude objednavatel informován a z naší strany bude požadován souhlas s podmínkami a cenou doručení.

 

Převzetí zboží při doručení

Zákazník nebo příjemce zboží má povinnost překontrolovat neporušenost obalu a zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození. Zákazník by měl ve svém vlastním zájmu překontrolovat správnost dodaného zboží a v případě nesrovnalostí převzetí zásilky odmítnout, či dopravce požádat o doručení další pracovní den a v mezidobí problém konzultovat s provozovatelem. V opačném případě se vystavuje nebezpečí zbytečných průtahu při řešení případného problému. V případě zjištění poškození či jiné nesrovnalosti po převzetí zásilky je zákazník povinen neprodleně kontaktovat provozovatele internetového obchodu. Nepřijme-li zákazník objednanou zásilku, způsobí tím provozovateli škodu (poštovné, dopravné a balné), která bude následně vymáhána občansko-právní cestou.

 

Ochrana osobních údajů

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Kupující uzavřením smlouvy souhlasí se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v databázi prodávajícího po úspěšném splnění smlouvy a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním.

Kupující má právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům. Osobní údaje je možno na základě písemné žádosti zákazníka odstranit z databáze. Osobní údaje zákazníků jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Osobní údaje zákazníků dodavatel nepředává žádné další osobě. Výjimku představují externí dopravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný pro doručení zboží.

Jednotlivé objednávky jsou po svém uzavření provozovatelem archivovány, a to ve formě elektronické a tištěné a jsou přístupné pouze provozovateli obchodu.